skip to Main Content
Приймальна: 057 740-72-90 Відділ збуту: 050-327-66-83 order@rkf.com.ua

Гнучке рулонне пакування: ідеальна упаковка для морозива та інших продуктів харчування

Гнучка упаковка в рулонах з одно-і двошарових полімерних матеріалів найбільш часто використовується для автоматичного фасування харчових і нехарчових продуктів в різні види пакетів (флоупак, саше, дойпак). Основна функція цієї плівки – це забезпечення необхідних бар’єрних властивостей для збереження продукту протягом заявленого виробником терміну придатності. Не менш важливим її завданням є виділити продукт серед конкурентів на полицях магазинів, зробити його найбільш привабливим. Для оптимального вирішення обох завдань величезне значення має накопичений досвід і експертність друкарні на всіх стадіях виробництва: від аналізу первинного макета до сервісного обслуговування на пакувальних лініях клієнта.

Друк паперової упаковки: що таке гнучка упаковка?

Це сучасний пакувальний матеріал на полімерній основі. На синтетичну поверхню зазвичай наноситься графіка за допомогою флексодруку. Фабрики випускають різні модифікації для фасування продуктів харчування або товарів побутової хімії. Різновидом такого матеріалу є ламінований папір і фольга. Виробники можуть використовувати багатошарові, одношарові або комбіновані матеріали. При цьому один з шарів завжди представлений синтетикою. Додатковою прошарком може виступати папір, тканина або фольга. Конкретний склад підбирають, зважаючи на особливості експлуатації. Внутрішня сторона забезпечує стабільність вмісту, а зовнішня захищає від механічних впливів.

Окрім неї, використовується й істинно паперова упаковка. Вона має величезний ряд переваг. Візьмемо до прикладу картонні пачки для морозива:

  • паперова упаковка для морозива має високу водостійкість, адже ламінована з обох боків;
  • вона не проводить холод, тому їсти та насолоджуватись смаком більш комфортно;
  • папір не виділяє токсичних речовин та не взаємодіє з продуктом;
  • легко переробляється, а це, у свою чергу, економить деревину для подальшого виробництва пакувань;
  • завдяки низькій собівартості упаковки немає потреби підвищувати ціну на морозиво;
  • реклама, зображення, малюнки, інформація про виробника тощо легко наноситься на матеріал.

Також виробники морозива можуть легко комбінувати смаки, додавати джеми і сиропи, поєднувати різновиди продукту, використовувати ту ємність, яка, на їхню думку, найкраще підходить для їхньої продукції.

Де купити упаковку з картону з друком в Україні?

Якщо ви шукаєте якісне недороге пакування, щоб замовити його з доставкою в будь-який куточок України, сміливо звертайтеся у АТ «Роганська картонна фабрика»! Ми виготовляємо надійну паперову упаковку в потрібному вам форматі та розмірі за максимально доступною ціною. Використовуємо ми лише макулатуру, що значно впливає і на ціну, і на екологічну безпечність продукту, роблячи ці два критерії найбільш прийнятними для покупця.

Back To Top

    Замовити дзвінок: