skip to Main Content
Приймальна: 057 740-72-90 Відділ збуту: 050-327-66-83 order@rkf.com.ua

ДВП, прощай! Палітурний картон – новий король меблевого виробництва

З великою долею ймовірності ви читаєте цю новину, сидячи на зручному дивані, у м’якому кріслі чи в крайньому разі на звичайному стільці чи табуретці. Навіть якщо ні, то все одно погодитеся, що меблеве виробництво – дуже важлива сфера людської діяльності. А чи задумувалися ви, які матеріали здебільшого там використовуються? Донедавна одним із них було ДВП, проте сьогодні як заміну йому використовують один із видів картону – палітурний. Чому так відбувається і які характеристики останнього матеріалу повпливали на це? Сьогодні поговоримо детальніше.

Картон палітурний: практично ідеальна заміна ДВП

Цей різновид картону – один із найміцніших у своєму роді, щільний, проте доволі легкий. Він досить жорсткий, що актуально для багатьох продуктів меблевій промисловості. Такий картон має хороші показники вбирання вологи за рахунок особливої пористої структури. Цим же пояснюється стійкість до забруднень і навантажень, а також те, що матеріал простий у використанні. З ним легше, порівняно з ДВП, працювати – картон легко піддається склеюванню і фарбуванню різними видами клею і фарби відповідно, а у місцях згину не залишається жодних слідів.

Зрештою, часто ключовим фактором під час вибору будь-чого виступає вартість – і тут картон також дає фору ДВП. Різниця в ціні між порівнюваними матеріалами говорить на користь першого. Особливо вона помітна при гуртових закупівлях.

А де можна купити палітурний картон в Україні?

В АТ «Роганська картонна фабрика»! Для оформлення замовлення зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом на вибір: онлайн-форма на сайті, телефонний дзвінок або електронний лист. Усі контакти вказані у відповідному розділі.

Back To Top

    Замовити дзвінок: