skip to Main Content
Приймальна: 057 740-72-90 Відділ збуту: 050-327-66-83 order@rkf.com.ua
Оновлений вид гофропалет буде представлений в дії найближчим часом

Оновлений вид гофропалет буде представлений в дії найближчим часом

Сучасні технології не стоять на місці. Нові запити потребують швидких рішень. Не є виключенням і сфера гофротехнологій, що нещодавно отримала перспективу абсолютно нового обладнання для підвищення ефективності. Революційним рішенням стала новина про представлення на загал в найближчому майбутньому першої діючої моделі палегатора. Така новина була анонсована Рустемом Карімовим, керівником компанії-виробника.

Особливості представленої новинки

У чому ж переваги новітньої технології, втіленої в обладнанні? Воно надасть можливість компаніям, що працюють в сфері гофротехнологій, створювати індивідуально під себе гофровані піддони, що не будуть поступатись якістю та міцністю дерев’яним. Окрім цього, їх достатньо легко переробляти та утилізувати при необхідності. Беззаперечною перевагою є і міцність готового виробу, що буде здатен витримувати вагу до двох тон і навіть більше.

Нові гофропіддони будуть виготовлятись з п’ятишарового гофрокартону, при цьому загальна вага такого виробу буде всього три кілограми. У порівняні з дерев’яними аналогами, вага яких сягає кількох десятків кілограмів, це надзвичайна зручність, яку неможливо переоцінити. З цього витікає і ще одна перевага – це зниження витрат пального, адже транспортний засіб, що займатиметься вантажними процесами, витрачатиме на це менше зусиль. Гофропіддон матиме чотири отвори з усіх сторін для зручного захвату обладнанням для транспортування.

Ще однією додатковою перевагою на користь заощадження є і той факт, що витрати на виробництво гофропіддонів будуть значно нижчими, ніж на виготовлення таких з дерева. Окрім цього, такий модуль можна вмонтувати і в уже існуючі моделі для виробництва піддонів, таким чином не перероблюючи всю систему, а лише доповнюючи її новими якісними та ефективними функціями.

Ну що ж, очікуємо на новинку в дії!

Back To Top

    Замовити дзвінок: