skip to Main Content
Приймальна: 057 740-72-90 Відділ збуту: 050-327-66-83 order@rkf.com.ua
Виробництво гофроящиків, гофрокартону та інших матеріалів виросло в середньому на 14%

Виробництво гофроящиків, гофрокартону та інших матеріалів виросло в середньому на 14%

Сучасні об’єми виробництва паперової продукції і сировини для подальшої обробки не можуть не тішити. Це значний крок назустріч екологічності та турботі про навколишнє середовище. Приємною новиною є і той факт, що актуальність та попит продовжують зростати, що відповідно збільшило і об’єми пропозиції від ключових виробників паперової та упаковочної продукції на теренах України.

Трішки статистики і важливих фактів

У порівнянні з показниками на початку 2021 року, а саме дев’ять місяців тому, виробництво гофропаперу, гофроящиків, лайнеру і флютингу зросло на цілих 14%. Це суттєвий показник, що збільшив відповідно і попит користувачів. Зокрема, у порівнянні з минулим роком виробництво гофроящику збільшилось на 7.5% (загальні об’єми – 554 мільйони квадратних метрів), гофрокартону – на 28% (69 мільйонів квадратних метрів), паперу для гофрування, а також тарного картону – на 8.7% (390.5 тисяч тон).

І тепер перейдемо до огляду основних «гігантів» картонного виробництва. Лідером по приросту виробництва флютингу і лайнеру стала молода Рогатинська картонна фабрика, яка збільшила об’єми випущеної продукції до 165%(8394 тони). Цю ж тенденцію перейняв і Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат, що збільшив обсяги випущеної продукції на 30.9% по цим же категоріям товарів та на 73% обсяги гофрокартону. Також варто відмітити і виробників гофроящику, а саме Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат та Мена-ПАК, що збільшили обсяги виробництва на 18.4% та 18.2% відповідно.

Є чим пишатись!

Back To Top

    Замовити дзвінок: