skip to Main Content
Приймальна: 057 740-72-90 Відділ збуту: 050-327-66-83 order@rkf.com.ua

Картонно-паперова промисловість: все про виготовлення картону в Україні

Станом на 2017 рік Україна займала 36 місце у світі за виробництвом картону та паперу: на 40 підприємствах встановлено 70 машин потужністю в цілих 1,4 млн т на рік.  Загальносвітові тенденції ринку картонно-паперової продукції сьогодні виглядають так: падають обсяги виробництва паперів для поліграфії (газетного та офсетного паперу), зростають обсяги виробництва паперу і виробів санітарно-гігієнічного призначення, а також пакувальних сортів паперу і картону, включаючи тароупаковки. Такі ж тенденції спостерігаються і на українському ринку картонно-паперової продукції.

Картон від виробника: у чому особливості українського виробництва?

Загалом, виробництво картону завжди відбувається однаково: перемелюється сировина, формуються листи, ущільнюються і висушуються в спеціальній машині – виробничій лінії для картону, що складається з кількох верстатів. Використовується і первинна целюлоза, і (частіше) макулатура – наприклад, наша АТ «Роганська картонна фабрика» використовує саме останній матеріал, адже він більш безпечний для навколишнього середовища, не так забруднює його і не вимагає вирубки дерев. Разом із ергономічністю екологічність є одним із найважливіших критеріїв вибору для покупців.

Картон – досі найпоширеніший матеріал для упаковки, перевезення і збереження товарів та іншої продукції, а також є найбільш тим видом упакування, що найбільш стабільно зростає на ринку. Це не лише про кількість виготовлених упаковок, а й про їх різноманіття. Виготовлення картону стрімко поширюється, міняється асортимент та дизайн. З’явилась нова характеристика – інформативність тари, яку широко використовують в ролі реклами. Це теж значно підвищує попит на якісну тару серед виробників товарної продукції.

Виготовлення картонних упаковок в Україні

Останнім часом невеликі підприємства почали виготовляти все більше тари та взяли курс на підвищення її якості. Виробляють картонну тару складних конфігурацій, в тому числі із мікрогофри. На неї наносять друковану інформацію чи логотипи шляхом чотириколірної флексографії або повнокольорового офсетного друку, лакують. Зшивання замінилось точковим склеюванням. З огляду на те, що картонна тара таких видів зазвичай малотиражна, ця ніша є найбільш перспективною для дрібних і середніх виробників картонної тари або виробників коробок.

Як купити картон для коробок в «РКФ»?

Зробити це дуже просто – знадобиться всього кілька хвилин вашого часу. Оформіть замовлення, заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку на сайті, вибравши потрібну категорію товару і залишивши свої контактні дані. Ми зателефонуємо вам якомога швидше, щоб уточнити і надати всю необхідну інформацію, а також максимально швидко опрацювати покупку. Ми здійснюємо доставку в будь-який куточок України.

Back To Top

    Замовити дзвінок: